RASOS-BASOS Spausdinti Email
Parašė   
Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018 16:28

„(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti!” ,,RASOS-BASOS”

Po Lietuvą turą tęsianti subtiliai intelektualaus humoro prisodrinta „Kitokio Teatro“ komedija „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti! RASOS-BASOS” (rež. Ričardas Vitkaitis) – Zarasuose lankysis vasario 2 d. 18 val.

Komedijoje susitiks keturios charizmatiškos, krykštaujančios supermoterys, gyvenančios amžiaus tarpsniuose nuo 25 iki 55 m. Viena per kitą jos kleketuoja savo istorijas – ir dūzgia, lyg bičių avilys, aliarmo metu! Čia net patys privačiausi niuansai išparceliuojami draugių teismui. Stebint neįtikėtinas moterų gyvenimo situacijas, nevalingas kvatojimas palaipsniui apsėda visą salę. Ir nebelieka kitos išeities – kaip tik prisijuokti į valias!


Komedijos aktoriai – žiūrovams puikiai pažįstami iš TV laidų, kino filmų, įvairių teatro projektų - Aušra Štukytė, Lina Rastokaitė, Žemyna Ašmontaitė, Ramūnas Šimukauskas, Gabija Ryškuvienė, Eglė Mikulionytė žada nepakartojamas emocijas.

Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris tai deivė, gundytoja, kerėtoja ir pinčukas viename! Bet kaipgi pasaulis be moterų?!

Užgriuvus netikėtai didžiuliam pasisekimui, kūrybinė komanda pakeitė aktorių garderobą, žiūrovus herojės stebins naujomis, spalvingomis suknelėmis. Laukia ir daugiau staigmenų.

„(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“ – tai kultine pretenduojanti tapti komedija, subalansuota ir moterims, ir jas labiau trokštantiems suprasti vyrams. Misija - neįmanoma? Susitikime ir pažiūrėsime.

Vaidina:

Lina Rastokaitė/Žemyna Ašmontaitė

Aušra Štukytė,

Gabija Jaraminaitė

Eglė Mikulionytė/Rimantė Valiukaitė,

Ramūnas Šimukauskas.

Bilieto kaina: 9; 12; 15 Eur.

BILIETŲ KASOS DARBO LAIKAS:

Pirmadienis – penktadienis nuo 8 val. iki 16 val.

Pietų pertrauka nuo 11 val. iki 12 val.

Renginio dieną – 1 val. prieš renginį

 

LAST_UPDATED2